Kurzy základů ošetřovatelství

Může se stát, že se situace ve zdravotnických a sociálních zařízeních opět zhorší a bude potřeba dobrovolníků. Chceme být připraveni na nejhorší. Pomozte nám pomáhat, přihlaste se na jednodenní kurz základů péče o nemocné či seniory. Na kurzech, které jsem připravili ve spolupráci se Střední školou zdravotnickou a sociální Chrudim se naučíte základní úkony u nemocného na lůžku, hygienu, podávání stravy, pitný režim, převlékání lůžka či komunikaci s pacientem. V případě zhoršení situace Vás propojíme s konkrétními zařízeními. A pokud se stane, že nebudete využiti, nevadí, bude to znamenat jen to, že se epidemická situace zlepšila, což si všichni přejeme. Získané znalosti můžete také využít při péči o své příbuzné doma.

Termíny a časy kurzů:

  • neděle 12.12.2021 8:00 – 17:00
  • sobota 18.12.2021 8:00 – 17:00

Na kurzy se můžete přihlásit v naší platformě Sinch (https://cck.sinch.cz/signup) nebo přes formulář na https://www.pomahamechrudimsku.cz/registrace .

Více informací o dobrovolnících v záloze či kurzech najdete na celorepublikovém portálu http://zvkadnemeto.cervenykriz.eu nebo našem lokálním webu www.pomahamechrudimsku.cz. V případě jakýchkoliv dotazů poště na stab@cckchrudim.cz nebo volejte 555 508 434.