Informace o táboře

Termín: 30.7.2017 – 12.8.2017

 

Místo: Seč Bělidlo

 

Cílová skupina
Tábor je určen pro děti od 6 let (po 1. třídě) do 15 let.

 

Cena:  4 000 Kč
(v případě účasti sourozenců pouze 3 700 Kč, více informací zde)

 

Cena zahrnuje

  • ubytování ve zděných buňkách s odpovídajícím zázemím
  • kvalitní stravu 5x denně
  • celodenní pitný režim
  • dopravu z Chrudimi a zpět
  • komplexní program a odměny v soutěžích

 

Ubytování

Ubytování pro děti je zajištěno ve zděných buňkách či dřevěných srubech s odpovídajícím společným sociálním zařízením.  Děti spí v klasickém povlečení – prošívané deky, polštáře, prostěradla.  Děti mají možnost denního sprchování teplou vodou, v umývárnách jsou stále k dispozici teplá voda, tekuté mýdlo, ručníky. Čistotu sociálního zařízení sleduje zdravotník zvlášť bedlivě. Fotografie areálu najdete zde.

 

Stravování

Na táboře je pro děti zajištěno stravování 5x denně. Snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře. Děti nemají možnost výběru jídel z více možností, ale budeme se snažit přihlížet k jejich stravovacím návykům , případně  alergickým anamnézám. Dbáme na zásady zdravé výživy a dostatek ovoce a zeleniny.   Přípravu jídelníčku, stravy a výdej jídla zajišťují  kvalifikovaní  a zkušení pracovníci, kteří dobře vědí, co dětem chutná, a znají jejich oblíbená jídla.

 

Pitný režim

Po celou dobu je zajištěn pitný režim. Pro děti je v kteroukoliv denní dobu připraven dostatek nápojů – podle počasí ovocné šťávy, džusy, čaj s citrónem, ovocné čaje. Vedoucí důsledně dbají na to, aby děti  přijímaly dostatečné množství tekutin  a pracovníci kuchyně zase na to, aby dětem nápoje chutnaly.

 

Vedoucí

  • všichni vedoucí jsou odborně způsobilí s mnohaletou praxí
  • na táboře je nepřetržitě přítomen zdravotník
  • všichni vedoucí jsou proškoleni v první pomoci, část z nich je i profesionálními zdravotníky

 

Koupání

Bezpečnost je pro nás na prvním místě,  a proto při koupání v Sečské přehradě zajišťují bezpečnost Vaši dětí kvalifikovaní plavčíci Vodní záchranné služby.

 

Doprava

Na letní dětský tábor je zajištěna hromadná doprava účastníků z Chrudimi a zpět. Sraz je na Masarykově náměstí v Chrudimi.  Také můžete svoje dítě dovést přímo na místo konání tábora. Více informací o časech přejedu a odjezdu najdete zde v pokynech k odjezdu.

 

Pojištění

Pro děti  sjednáváme pojištění pro cesty a pobyt na celou dobu trvání tábora.